בניית אתרים
 
מאז הקמת החברה אנו מתכננים,מעצבים ובונים אתרי אינטרנט לעסקים וחברות תוך מתן גדש על מיתוג העסק ,המוצרים והשרותים ובידול הלקוח ממתחריו השונים בתחום פעילותו. לבניית אתרים  קדמו מספר יעדים שיווקיים שמטרתם העיקרית היא הגדלת ההכנסות של העסק/הלקוח בצורה עקיפה או ישירה. כאן ,בדיוק ברגע שמדברים על הגדלת המכירות ומיתוג העסק ,מתחילה העבודה.

בטרם נבנה את האתר נערוך מחקר על תחום הפעילות של העסק, מיהם לקוחותיו הקיימים,מי הם לקוחותיו הפוטנציאלים ומהן מטרות הקמת האתר .רשת האינטרנט יכולה להוות עבורנו כלי שיווק אדיר,למי שיודע להשתמש ולהתנהל באינטרנט וכמובן בתקציב המתאים ליעדים שקבענו.לנו יש את הידע, הנסיון, הכלים ומעל הכל - את הרצון העז לגרום לעסק / לחברה שלכם להצליח באינטרנט ובכלל. 
 

לאחר אפיון האתר ,מחלקת הגרפיקה באליאש סטודיו תתאים עבורכם את הקונספט העיצובי היעיל ביותר עבור האתר שלכם ותחום עיסוקכם. עיצוב האתר מתבצע בתאום מלא עם הלקוח תוך מתן הסברים מקצועיים ודגשים לבחירת העיצוב עצמו, בשלב הבא נבנה את האתר עצמו, את העיצוב אנחנו מתאימים למערכת ניהול ושליטה מתקדמת ,באמצעותה תוכלו בכל עת 24/7 לבצע שינויים באתר, להוסיף חומרים שונים כגון טקסטים, תמונות, קבצי שמע ווידאו שונים, לעיין בסטטיסטיקה של האתר ולראות באילו ביטויים חיפשו אתכם ,מהיכן הגיעו אליכם ועוד נתונים מרשימים אחרים.

לאחר שהעיצוב והתכנים הוטמעו ועודכנו באתר ,נבצע בדיקה יסודית לפני העלאתו של האתר לרשת :
- בדיקת הגייה נכונה של הטקסטים.
- התאמה מלאה לדפדפנים השונים.
- התאמת מילות חיפוש / ביטויים רלוונטיים כהכנה לקידום נכון .
- התאמת תגיות רלוונטיות וכותרות לפי עמודי האתר.
האתר עולה לאויר לאחר אישורכם המלא ותקבלו שם משתמש וסיסמה לשליטה באתר על מנת שתוכלו לעדכן את האתר ולשפר את הקשר שלכם עם לקוחותיכם הקיימים והחדשים שיבואו בעקבות הקמת האתר.

בניית אתרים - אליאש סטודיו...

 
 
 
 כל הזכויות שמורות לאליאש סטודיו בע"מ 2008 - 2018©  |   רח. בן יהודה 37 הרצליה  |  נייד: 053-8902081